NASZE

USŁUGI

Zaopiekujemy się
Twoimi rozliczaniami

Powierzając nam swoje księgi podatkowe masz pewność, że będą one prowadzone rzetelnie i zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Zapewniamy również doradztwo w zakresie analizy i optymalizacji podatkowej oraz finansowej jednostki. Zajmujemy się również sprawami kadrowo-płacowymi, oraz obowiązkami rejestrowymi.

RYCZAŁT

Najmniejsi podatnicy mogą wybrać opodatkowanie w formie ryczałtu ewidencjonowanego. Jest to najprostsza forma ewidencji dla celów podatkowych, często wykorzystywana przez osoby wynajmujące nieruchomości. Nie zawsze jednak wybór tej formy opodatkowania oznacza najmniejsze podatki.

KPIR

Książka przychodów i rozchodów to obecnie jedna z najbardziej popularnych ewidencji podatkowych, z uwagi na uproszczoną formę. Pracując na jednym z najlepszych dostępnych na rynku systemów księgowych firmy COMARCH możemy zagwarantować najlepszą obsługę rozliczeń.

KSIĘGI HANDLOWE

Tzw. "pełna księgowość" przysparza najwięcej problemów małym- i mikroprzedsiębiorcom. Niektóre podmioty są zobowiązane do prowadzenia rachunkowości właśnie w tej formie. Księgi handlowe są najbardziej pracochłonne i wymagają szczególnej staranności. Dlatego konieczne jest rzetelne ich prowadzenie od samego początku działalności jednoski.

VAT

Rozliczenia podatku od towarów i usług często często przysparzają wielu kłopotów. Mimo, że na pierwszy rzut oka ewidencje i rozliczenia nie wyglądają na skomplikowane, to liczne ograniczenia, wyłączenia oraz szczegółowe regulacje zawarte w obszernych ustawach powodują, że pozornie drobne błędy będą skutkowały poważnymi konsekwencjami. Dlatego dokonując rozliczeń na potrzeby tego podatku należy zachować szczególną staranność.

KADRY I PŁACE

Zatrudnianie pracowników wiąże się z wieloma obowiązkami ze strony pracodawcy. Niezależnie od formy zatrudnienia, to od przedsiębiorcy wymaga się szczególnej staranności, a często również na niego nakłada się odpowiedzialność za błędy pracownika. Warto zadbać o prawidłowe procedury zanim jeszcze pojawią się problemy

PAKIET NAPRAWCZY

Odtworzenie dokumentacji rachunkowej jest procesem niezwykle skomplikowanym, jednak nie niemożliwym. Wymaga to jednak dużego nakładu pracy oraz ścisłej współpracy z Klientem i jego kontrahentami. Jeżeli z jakichś powodów utraciłeś księgi podatkowe lub prowadzone były nierzetelnie, wadliwie, oferujemy swoją pomoc. Warto zadbać o prawidłową dokumentację, zanim urzędu przystąpią do kontroli i nałożą sankcje za nierzetelne prowadzenie rozliczeń podatkowych.

WSPARCIE PRAWNE

Wszystkim klientom Biura Rachunkowego oferujemy darmowy pakiet obsługi prawnej oferowany przez naszą Kancelarię Prawną. W ramach współpracy proponujemy bezpłatnie jedną godzinę konsultacji prawnych w miesiącu. Zaopiekujemy się nie tylko Twoimi rozliczeniami, ale także pomożemy w innych sprawach Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

EUROTAS SP. Z O.O.

Telefon:+48 61 666 02 68
FAX:+48 61 642 72 33
E-mail: kancelaria@eurotas.pl

UL. Podchorążych 33
60-143 Poznań

EUROTAS SP. Z O.O.

UL. Podchorążych 33
60-143 Poznań

Telefon:+48 61 666 02 68
FAX:+48 61 642 72 33
E-mail: kancelaria@eurotas.pl

Skontaktuj się z nami